Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
