Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Development
ja: 開発

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save
ja: 保存

en: History
ja: 履歴

en: Created
ja: 作成

en: Load
ja: ロード

en: Changed
ja: 変更済

en: Script Name
ja: スクリプト名
