Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Created
km: បាន​បង្កើត
