Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: History
lt: Istorija

en: name
lt: vardas

en: Created
lt: Sukurta

en: Changed
lt: Pakeista
