Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Development
no: Utvikling

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Save
no: Lagre

en: History
no: Historikk

en: name
no: navn

en: Created
no: Opprettet

en: Load
no: Last inn

en: Changed
no: Endret
