Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save
pl: Zapisz

en: History
pl: Historia

en: name
pl: nazwa

en: Created
pl: Utworzono

en: Load
pl: Wczytaj

en: Changed
pl: Zmieniono
