Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Save
ta: சேமி

en: History
ta: வரலாறு

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Load
ta: ஏற்று

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
