Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Save
bg: Запази

en: History
bg: История

en: Created
bg: Създадено

en: Load
bg: Зареди
