Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: History
bn: ইতিহাস
