Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: History
bs: Istorija

en: Created
bs: Kreiran
