Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: History
ca: Història

en: name
ca: Nom

en: Created
ca: Creat

en: Load
ca: Càrrega

en: Changed
ca: Canviat
