Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Save
cy: Cadw

en: History
cy: Hanes

en: Created
cy: Wedi ei greu
