Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: History
eo: Historio

en: Created
eo: Kreita

en: PHP
eo: PHA
