Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: History
et: Ajalugu

en: name
et: nimi

en: Created
et: Loodud

en: Load
et: Laadi

en: Changed
et: Muudetud
