Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Save
jv: Simpen

en: History
jv: Sejarah

en: Created
jv: Digawé
