Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Save
mr: संरक्षीत

en: History
mr: इतिहास

en: Created
mr: प्रकाशन

en: PHP
mr: पी एच  पी
