Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: History
ne: इतिहास

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
