Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: History
nl: Historie

en: name
nl: naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Load
nl: Laden

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Executed
nl: Uitgevoerd
