Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: History
nn: Historikk

en: Created
nn: Laga
