Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс

en: History
os: Истори
