Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: History
se: Historjá

en: Created
se: Almmuhuvvon
