Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Save
sq: Ruaj

en: History
sq: Kronollogjia

en: Created
sq: Krijuar
