Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
