Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Development
tr: Geliştirme

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Save
tr: Kaydet

en: History
tr: Geçmiş

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Load
tr: Yükle

en: Changed
tr: Değişti
