Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: History
am: ታሪክ

en: PHP
am: ፒኤችፒ
