Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: History
ar: الأرشيف

en: Created
ar: الإنشاء

en: Load
ar: تحميل

en: Changed
ar: تم التغير
