Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Save
ast: Guardar

en: History
ast: Historial

en: Created
ast: Fechu
