Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: History
da: Historik

en: name
da: navn

en: Created
da: Oprettet

en: Load
da: Indlæs

en: Changed
da: Ændret
