Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: History
eu: Historia

en: name
eu: izena

en: Created
eu: Sortua

en: Load
eu: Kargatu

en: Changed
eu: Aldatuta
