Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Save
fa: ذخیره

en: History
fa: تاریخچه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Load
fa: بارگذاری

en: Changed
fa: تغییر یافته
