Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Development
fi: Kehitys

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: History
fi: Historia

en: Created
fi: Luotu

en: Load
fi: Lataa

en: Changed
fi: Muuttunut
