Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Development
fr: Développement

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Save
fr: Enregistrer

en: History
fr: Historique

en: name
fr: nom

en: Created
fr: Créé

en: Load
fr: Charger

en: Changed
fr: Modifié
