Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: History
he: היסטוריה

en: Created
he: נוצר

en: Changed
he: השתנה
