Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: History
hr: Povijest

en: Created
hr: Stvoreno

en: Load
hr: Učitaj
