Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Save
hy: Պահպանել

en: History
hy: Պատմություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է
