Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Development
oc: Desvolopament

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: History
oc: Istoric

en: name
oc: nom

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Load
oc: Cargar

en: Changed
oc: Modificat
