Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Save
pt: Guardar

en: name
pt: nome

en: Created
pt: Criado

en: Load
pt: Carregar

en: Changed
pt: Alterado
