Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: History
sv: Historik

en: name
sv: namn

en: Created
sv: Skapad

en: Load
sv: Ladda

en: Changed
sv: Ändrad
