Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Save
te: భద్రపరచు

en: History
te: చరితం

en: Created
te: సృష్టితం
