Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Development
uk: Розробка

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: History
uk: Історія

en: name
uk: ім'я

en: Created
uk: Створено

en: Load
uk: Завантажити

en: Changed
uk: Змінено

en: Executed
uk: Виконано

en: Script
uk: Сценарій
