Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: History
vi: Lịch sử

en: name
vi: tên

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Load
vi: Nạp

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Script
vi: Văn lệnh
