Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: History
be: Гісторыя

en: Created
be: Створана

en: Script
be: Скрыпт
