Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: History
cs: Historie

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Load
cs: Načíst

en: Changed
cs: Změněno
