Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་
