Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Development
es: Desarrollo

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Save
es: Guardar

en: Update
es: Actualizar

en: History
es: Historial

en: name
es: nombre

en: Created
es: Creado

en: Load
es: Cargar

en: Changed
es: Modificado

en: Script
es: Guión
