Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Development
id: Pengembangan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: History
id: Riwayat

en: name
id: nama

en: Created
id: Dibuat

en: Load
id: Memuat

en: Changed
id: Berubah
