Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: History
is: Saga

en: Created
is: Stofnað

en: Load
is: Hlaða
