Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Development
it: Sviluppo

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: History
it: Cronologia

en: Created
it: Creato

en: Load
it: Carica

en: Changed
it: Modificato
