Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Update
ka: განახლება

en: History
ka: ისტორია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Load
ka: ჩატვირთვა
