Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Load
kn: ಲೋಡ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್
